LIGHTING / Candlesticks & Candelabras / Ljusstake 4264068
nr 426 4068
Ljusstake
Lenght: ()
Mexico, glaserad keramik, höjd: 57 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
100
SEK 250
Monday September 4 2006
at 16:00:00
100 kr
200 kr
200 kr